Do pobrania Samorząd Województwa Warmińsko-MazurskiegoGaleria Stary RatuszMałgorzaty Smieszek-Leszczyńskiej – „Od Hawany do Panamy”

Poznaj lepiej nasz region:

 

Wystawa MBP w Morągu „Trochę kultury... z lektury!” – możliwość wypożyczenia

We współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Morągu zachęcamy do wypożyczenia wystawy „Trochę kultury… z lektury!” przygotowanej w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury”. Wyjątkowe zdjęcia składające się na wystawę pokazują wzajemne przenikanie się światów rzeczywistego i literackiego. Mechanizm działania wyobraźni czytelnika pokazany jest na przykładzie książek znajdujących się w kanonie lektur szkolnych.
„Trochę kultury... z lektury!” to kolejne działanie morąskiej placówki realizowane w ramach WAK. Utrzymana również w baśniowej konwencji wystawa będąca pokłosiem poprzedniego projektu, „Książka żyje… Naprawdę!”, nadal cieszy się dużą popularnością i prezentowana jest w instytucjach nie tylko Warmii i Mazur.

Wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem wystawy „Trochę kultury… z lektury!” zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi samego projektu oraz możliwości rezerwacji na stronie MBP w Morągu:

http://www.bibliotekamorag.pl/2017/11/wystawa-troche-kultury-z-lektury-mozliwosc-wypozyczenia/


Wojewódzka Biblioteka Publiczna, biuro: 10-117 Olsztyn, ul. 1 Maja 5
Biuletyn Informacji Publicznej
Centrum Edukacji i Inicjatyw KulturalnychCentrum Polsko-FrancuskieCentrum Spotkań EuropejskichFilharmoniaMuzeum Bitwy pod GrunwaldemMuzeum KopernikaMuzeum Kultury LudowejMuzeum Warmii i MazurTeatr JaraczaTeatr SewrukaTVP Olsztyn
Ostatnia aktualizacja: 20.02.2018 r.